پنجشنبه: 28/تير/1403 (الخميس: 11/محرم/1446)

این دستگاه حضرت ولیّ عصر(عج) است

شما هم هر خدمتی که می‌کنید به حساب حضرت بگذارید. این دستگاه، دستگاه حضرت است اگر بخواهید به شخص بنده نگاه کنید قابل نیستم و شاید نقطۀ ضعف باشم ولی اصل این دستگاه مربوط به حضرت است و هرچه منظم‌تر باشد بهتر است مخصوصاً در این زمان و در این عصر این خدمات ان‌شاءالله مورد توجه ایشان قرار می‌گیرد و باعث مسرّت ایشان می‌شود.

نکته‌ای که در اینجا به نظر من آمد اینکه شما فرمودید شهرها و استان‌های دیگر هم زیر پوشش این برنامه قرار گرفته‌اند خیلی مهم است از این جهت که جاذبۀ حوزۀ قم، روحانیت شهرها را ضعیف نکند تا آنها را به اینجا بکشاند باید کاری کرد تا روحانیونی که در شهرهای دیگر ساکنند برای آنها آن شهرها جاذبه داشته باشد. الآن جمع زیادی به قم می‌آیند و روحانیت در اینجا تمرکز پیدا کرده است درحالی‌که بسیاری از شهرها روحانی ندارند، ولی اگر چنین برنامه‌ای باشد که فلان روحانی که در فلان روستا است او هم زیر پوشش باشد خیلی جالب و لازم است.

امیدوارم خداوند متعال به شما توفیق دهد تا این خدمات را به احسن وجه انجام دهید و همان‌طور که در این مدت گسترش پیدا کرده و موفقیت داشته‌اید بیشتر از اینها موفقیت پیدا کنید.

 

موضوع: 
نويسنده: