يكشنبه: 27/خرد/1403 (الأحد: 9/ذو الحجة/1445)

پیام غدیر

پیام غدیر، پیام ولایت و پیام کمال دین و اعلام نظام جاودانی و جهانی اسلام و بیان بقا و استمرار نظام عصر رسالت است. محتوای این پیام، وجود حکومت جهانی و واحد اسلامی است که بدون انقطاع و کم‌ترین فترت در همه ادوار و اعصار برقرار بوده است و بر هر مسلمانی در هر کجا باشد اگرچه به‌ظاهر در تابعیت نظام‌های غیر شرعی محسوب شود واجب است از این نظام امامت تبعیت نماید و خود را ملزم به تابعیت آن بداند.

مسلمانان راستین در طول متجاوز از چهارده قرن در عصر امثال سلاطین بنی‌امیه و بنی‌عباس و دیگران، تابعیت این نظام را داشته و دارند و اگرچه این تابعیت با قوّه قهریه و نیروی‌ انتظامی بر آنها تحمیل نشده خودبه‌خود به تعهّدی که در برابر این نظام دارند و بیعتی که از امام عصر(عج) در هر زمان به گردن دارند وفادارند و از آن تبعیت

 

می‌نمایند و در این عصر که‌ شمس آسمان ولایت حضرت بقیة الله ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء در پرده غیبت قرار گرفته است از علمای عامل و فقهای عادل که نوّاب عام آن خلیفه یزدان و رهبر دوران هستند و به‌ظاهر عهده‌دار شئون نظام امامت، نگهبان ثغور دین و دفع بدع مبدعان و شبهات ملحدان می‌باشند پیروی و تبعیت می‌نمایند.

 

وَآخِرُ دَعْوَانَا أنِ الحَمْدُ للهِ رَبِّ العَالَمینَ. جَعَلَنا اللهُ تَعالَى مِنَ المتَمَسِّکینَ بِولایَةِ أَمِیرِ المْؤْمِنِینَ وَالْأَئِمَّةِ الطَّاهِرِینَ مِنْ وُلْدِهِ سیَّما مَوْلَانَا وَسَیِّدنَا صَاحِبِ الزَّمَانِ عَلَیْهِمُ السَّلَامُ.

 

 

موضوع: 
نويسنده: 
کليد واژه: