پنجشنبه: 4/مرد/1403 (الخميس: 18/محرم/1446)

تلاش جهان کفر برای تغییر هویت اسلامی ‌مسلمانان

یکی از چیزهایی که در عصر غیبت نسبت به آن احساس مسئولیت می‌کنیم مسئولیت بزرگی است که همه در مقابل احکام خداوند متعال و حفظ هویت اسلامی ‌داریم که امروز در معرض هجوم دشمنان اسلام است. در همۀ کشورهای اسلامی‌ می‌خواهند هویت اسلامی ‌مسلمانان را عوض کنند کتابی است به نام «فی وَکر الهدّامین» در آنجا مفصل نوشته است که یک سری مؤسسات جهانی کارشان این است که به صورت‌های مختلف هویت مسلمان‌ها را عوض کنند و سنت‌های اسلام را کم‌رنگ کنند. این مسئله خیلی اهمیت دارد مخصوصاً قشر دانشجو و استاد و اشخاصی که اهل فکر و ‌اندیشه هستند آنها باید مواظب باشند که این تبلیغات و حرف‌هایی که زده می‌شود و نوشته‌هایی که هست از آنجا الهام می‌گیرند و رادیوهای آنها دنبال این مطالب هستند که در جامعۀ اسلامی ‌وضعیت پراکندگی را ایجاد کنند.

دشمنان بعد از جنگ بین‌المللی اول دیدند مسلمان‌ها نسبت به احکام اسلام ملتزمند و نسبت به سنت‌های اسلامی‌ متعهد هستند، ماه رمضان که می‌شود تمام عالم اسلام

 

یک‌مرتبه عوض می‌شود همه روزه‌دار می‌شوند، در ایام حج آن مراسم باشکوه، و باعظمت برگزار می‌شود، در ماه محرم همه عزاداری می‌کنند در فرصت‌های مختلف به شعائر اسلامیشان ملتزم هستند، خانم‌ها به حجاب ملتزم هستند و آنها هرچه تلاش می‌کنند که حجاب را در بین خواهران کم‌رنگ کنند موفق نمی‌شوند.

موضوع: 
نويسنده: