جمعه: 25/خرد/1403 (الجمعة: 7/ذو الحجة/1445)

همه چیز باید در اسلام ذوب شود

امیدوارم شما که برای آموزش مسائل اعتقادی و احکام به قم آمده‌اید موفق شوید زیرا مطلب همین است، هستۀ مرکزی انقلاب که باید در همۀ نهادها و ارگان‌ها مورد اهمیت باشد، احکام اسلام و ایمان به خدا است، همه چیز باید در دین ذوب شود. حرف دیگری نیست، هر‌کس حرف دیگری بزند حرفش باطل است. هر برنامه‌ای که خارج از احکام خدا باشد چه در مورد زن‌ها یا مردها، باطل است. ارتش، سپاه و نیروی انتظامی ‌باید مواظب باشند که همۀ برنامه‌ها دینی باشد. اختلاط زن و مرد جایز نیست، اگر در سپاه هم باشد جایز نیست.

به‌هرصورت مسأله سپاه و نیروهای مسلح بسیار اهمیت دارد و امنیت مملکت و حفظ حدود و ثغور اسلام متوقف بر این است که این نیروها قوت داشته باشند، هم قوت اعتقادی و روحی، و هم قوت مادی و جهاتی که امروز در دین مطرح است، ما باید از کفار قوی‌تر و جلوتر باشیم نه اینکه آنها چیزهایی داشته باشند و ما نداشته باشیم.

اگر ما در راه خدا باشیم، خداوند به ما کمک می‌کند و دشمن‌ها هرچه نقشه بکشند بی‌اثر می‌شود، تا زمانی که ما متمسک به اسلام باشیم خداوند نصرتش را از ما دریغ نخواهد کرد.

اینکه شما خود را لشکر اسلام می‌دانید غنیمت بدانید این عنوان و اعتبار بزرگی

 

است، کسی که خود را لشکر اسلام بداند و لشکر اسلام باشد، همیشه در عبادت است، عبادتی بالاتر از این نیست که انسان همیشه این لباس را برای حفظ امنیت و مرزهای اسلامی ‌پوشیده باشد. این از وظایفی است که بر همه واجب کفایی است. حال که عده‌ای به این وظیفه قیام کرده‌اند، دیگران باید از آنها تشکر و تقدیر کنند. ان‌شاءالله از انصار اسلام و امام زمان(عج) باشید و توجهات حضرت شامل حال شما و ما و مسلمانان و شیعیان اهل‌بیت(ع) باشد.

والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

 

نويسنده: 
کليد واژه: