پنجشنبه: 24/خرد/1403 (الخميس: 6/ذو الحجة/1445)

محل قرب پروردگار

آیا توجه دارید وقتی در این بیمارستان هستید کجایید؟ اگر واقعاً انسان بداند آنجا کجا است، انسان وقتی در بیمارستان است چقدر به خدا نزدیک می‌شود. اگر می‌خواهی جایی را پیدا کنی که به خدا نزدیک باشی برو در بیمارستان و آنجا خدمت کن، پرستار باش، پزشک باش، هرچه خلوص نیت انسان بیشتر باشد ثوابش بیشتر و قداست شغل او زیادتر می‌شود.

امیدوارم همه در راه این شغل مقدسی که اختیار کرده‌اید به موفقیت‌های بزرگ نائل شوید و این بیمارستان اسباب آبرومندی اسلام، تشیع و روحانیت باشد، نمونه باشد، مردم وقتی می‌خواهند ببینند تمام کارها مذهبی و اسلامی‌ است اینجا را ببینند از هر جهت، هم از جهت پرستاری و هم از جهات دیگر حتی حجاب که اسباب افتخار است، اینها مرهون فداکاری و خدمتی است که شما در آنجا انجام می‌دهید.

امیدوارم همه این وظیفه را در زیر سایه خود آقا حضرت ولیّ عصر(عج) به نحو احسن انجام دهید.

اگر بگویم: یَا لَیْتَنِی کُنْتُ مَعَکُمْ؛ کاش من هم با شما بودم، جا دارد، واقعاً جا دارد که بگویم: کاش من هم آنجا بودم و در آن خدمت‌ها با شما شریک بودم، خیلی مهم است یک روزش، یک ساعتش.

امیدوارم همه رضایت امام زمان(عج) را فراهم کنید.

خداوند متعال روح مرحوم آیت‌الله گلپایگانی را با ارواح مقدس ائمه طاهرین(ع) محشور فرماید، ایشان هم در آن زمان خیلی زحمت کشیدند و اهتمام داشتند، در آن زمان که مشکلات زیاد بود ایشان تحمل کردند تا الآن الحمدلله به این وضعیت رسیده است. امیدوارم بهتر از اینها باشد.

والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

 

نويسنده: 
کليد واژه: