پنجشنبه: 4/مرد/1403 (الخميس: 18/محرم/1446)

نگهداری انقلاب دشوارتر از انقلاب کردن

این زحمات و مرارت‌هایی که همه کشیدند، علما، مراجع، همه برای این بود که اسلام برقرار شود و الحمدلله چنین انقلابی برپا شد. انقلاب را نگه داشتن از انقلاب کردن مشکل‌تر و دشوارتر است. باید انقلاب را استمرار دهیم عقب‌نشینی نکنیم.

خداوند متعال همه شما و همه علمای تهران و همه بلاد را تأیید کند. شما هستید که باید اسلام را نگه بدارید ما که این لباس را پوشیدیم به این معنا است که ما خودمان را مدافع اسلام می‌دانیم.

امیدواریم در این لباسی که می‌پوشیم و در این حرفی که می‌زنیم صادق باشیم و به حرفی که می‌زنیم عمل کنیم.

 

امیدوارم بیشتر از اینها مردم را آگاه کنید که باید تسلیم احکام خدا باشند، زن‌ها، مردها، جوان‌ها، هرکسی می‌خواهد برای خودش راهی برود، این که نمی‌شود، قرآن می‌فرماید:

﴿فَلَا وَرَبِّكَ لَا یُؤْمِنُونَ حَتَّى یُحَكِّمُوكَ فِیمَا شَجَرَ بَینَهُمْ ثُمَّ لَا یَجِدُوا فِی أَنْفُسِهِمْ حَرَجاً مِمَّا قَضَیتَ وَیُسَلِّمُوا تَسْلِیماً﴾.[1]

اصل دین تسلیم است، امیدواریم خداوند متعال این انقلاب و نظام اسلامی‌ را برقرار بدارد و از هرگونه حوادث و آفات و افکار بد و اغراض بد حفظ کند. الآن در دنیا همه با اسلام طرفند، همه‌جا دشمنان اسلام علیه اسلام کار می‌کنند.

همۀ اینها از اسلام می‌ترسند، می‌ترسند که اسلام در خاورمیانه پیدا شود و چیزی برای آنها باقی نماند و در اینجا هم که اسلام حکومت می‌کند می‌خواهند اسلام را تضعیف کنند.

عمده همین است که فقط روی اسلام و امام زمان(عج) حساب کنید.

خداوند همۀ شما را تأیید کند.

من تشکر می‌کنم و از خداوند متعال می‌خواهم شما را مشمول عنایات حضرت ولیّ عصر(عج) قرار بدهد و کمک آن حضرت را نصیب شما بفرماید.

 

 

 

[1]. نساء، ٦٥. «قسم به پروردگارت، آنها ایمان نمی‌آورند مگر اینکه در اختلافات تو را حَکَم قرار دهند و آن‌وقت در دل و باطن خودشان از حکم و داوری تو احساس ناراحتی نکنند و تسلیم باشند».

نويسنده: