دوشنبه: 27/فرو/1403 (الاثنين: 6/شوال/1445)

قبرستان تخت فولاد یا آینۀ پرافتخار تاریخ

قبرستان تخت فولاد اصفهان واقعاً جایی است که تاریخ را نشان می‌دهد، تاریخ افتخار، حالا من شنیده‌ام که قدری دست‌اندازی شده است و این خیلی اسباب تأسف

 

است برای اینکه حفظ اینجا برای حفظ اصالت‌ها و افتخاراتی که اصفهان داشته لازم است، اگر هم در معرض خرابی باشد باید آنها را نگه دارند.

تاریخ زندگی هر کدام از بزرگانی که در آنجا دفن هستند بخواهیم به دنیا عرضه کنیم واقعاً نمونه و سرمشق است اینها از مفاخر اصفهان است و باید ان‌شاءالله اینها را نگاه دارند.

امیدوارم که مورد نظر عنایات خاص حضرت ولیّ عصر(عج) باشید و مسأله اصلی این است که ایشان از همه ما راضی باشند، از کار ما، از تحصیل و خدماتی که می‌کنیم، از منبری که داریم از نطقی که می‌کنیم از نوشته‌هایی که می‌نویسیم بسا نوشته‌ها و حرف‌هایی زده می‌شود که خیلی اسباب تأسّف و غم و غصه امام زمان(عج) می‌شود باید مواظب باشیم چیزی که می‌گوییم، چیزی که می‌نویسیم و راهی که می‌رویم به صورتی باشد که حضرت ولیّ عصر(عج) از ما راضی باشند.

امیدوارم که خداوند همۀ شما را توفیق دهد و تأییدات شما را زیاد کند و از کسانی باشید که برای آیندۀ اسلام و برای آینده این مذهب تشیع کارگشا و مؤثر باشید، خداوند همۀ شما را حفظ کند.

 

موضوع: 
نويسنده: