پنجشنبه: 28/تير/1403 (الخميس: 11/محرم/1446)

تأثیر موسیقی کمتر از مواد مخدر نیست

امروز اگر جوانان گرفتار این هلاکت‌ها شوند دیگر نجات پیدا نمی‌کنند، انواع هلاکت‌ها هست، یکی اعتیاد است و بعضی مطالب دیگر که خیلی بدتر است، همین موسیقی که تأثیرش کمتر از اعتیاد به مواد مخدر نیست.

جوان‌ها باید خودشان را حفظ کنند و خودشان را به خداوند متعال بسپارند، کاری کنند که قلب مبارک امام زمان(عج) را از خود خشنود و خوشحال کنند. امیدوارم شما از همان جوان‌هایی باشید که اگر حضرت ظهور کردند بتوانید در زمرۀ یاوران ایشان باشید.

در هر محیطی که هستید، مؤمن و در امر دین با استقامت باشید و هویت دینی خود را نگه دارید، بگویید من مسلمانم و به اسلام افتخار می‌کنم، حرف‌های دیگر و مزخرفاتی که می‌گویند افتخار نیست. افتخار هویت اسلامی ‌و مذهبی و ولایت امیرالمؤمنین(ع) و امام زمان(عج) است. دنیا به هرچه می‌خواهد افتخار کند اگر تمام دنیا هم از راه حق منحرف شوند و ما یک نفر هم باشیم، تحت تأثیر تبلیغات دنیا قرار نمی‌گیریم و در مقابل دنیا استقامت می‌کنیم، دین و سنت‌های اسلامی ‌را حفظ می‌کنیم.

این اختلاط زن و مرد خلاف هویت اسلامی‌ است، این شوراها که درست کرده‌اند، زن‌ها می‌روند صبح تا غروب با مردها می‌نشینند اسلامی‌ نیست، باید مواظب باشیم.

رأی می‌دهید که او برود آنجا! اینکه نمی‌شود، روز قیامت سؤال می‌کنند که شما با اسلام چه کردید؟ اینکه نمی‌شود زن و مرد اختلاط داشته باشند با هم بنشینند، حرف بزنند، چه اصراری دارند که چادر را بردارند؟ اینها برای این است که وقتی چادر را برداشتند مطالب بعدی آسان می‌شود. باید همه مواظب باشند، آنها را راه ندهند.

در مجالس رسمی ‌در حضور اشخاص محترم بی‌چادر می‌آیند. ١٤٠٠ سال است که مسلمان‌های دنیا احکام اسلام را قبول کرده‌اند، جزء جان و روحشان شده است حالا شما گمان می‌کنید بنای کوچکی را خراب می‌کنید؟

از اینکه اینجا تشریف آورده‌اید تشکر می‌کنم. خدا شما را حفظ کند و از یاران امام زمان(عج) قرار دهد، دنیا و آخرت شما را معمور کند و به مقاصد عالیه‌ای که دارید برساند.

 

نويسنده: