دوشنبه: 27/فرو/1403 (الاثنين: 6/شوال/1445)

شیعیان امام زمان(عج)

اینها شیعیان ائمّه(ع) و شیعیان امام زمان(عج) هستند. ما نمی‌توانیم درک کنیم که امام زمان(عج) چقدر شیعیانش را دوست می‌دارد، چقدر به فقرا و ضعفای آنها علاقمند است، چقدر خوشحال و مسرور می‌شود که کسی به فکر اینها باشد و زندگی اینها را مراقبت کند.

اگر شما فرزندی داشته باشید که گرفتار باشد و زندگیش مختل شده باشد و کسی به او کمک کند و زندگی او را مرتب کند، برای او خانه بخرد چقدر خوشحال می‌شوید و تشکر می‌کنید؟ امام زمان(عج) بیش از این خوشحال می‌شود.

به یاد داشته باشید که اینها شیعیان و اولاد امام زمان(عج) هستند، این کار بزرگی است، قدر خود را بدانید، در این موضوعات مطلب زیاد است، هم شعر هست، هم نثر و هم حکایت‌هایی از اشخاصی که اهل احسان بودند.

قداست این کار را حفظ کنید، مواظب جنبه‌های شرعی کار باشید. جوری نشود که در جایی لغزشی حتی از یک نفر دیده شود، مثل این حرف‌هایی که در رادیو و تلویزیون هست، مانند موسیقی یا اختلاط‌های همگانی.

باید کارها به صورتی باشد که اسلامی ‌باشد و مورد خدشه نباشد. هرچه قداست این کار حفظ شود، برای بقای کار شما مؤثرتر است. این شغل بزرگی است، باید قداست آن حفظ شود. سعی کنید اعتماد مردم را بیشتر جلب کنید و این جلب اعتماد به این است که مراقب جنبه‌های شرعی باشید.

خداوند به همۀ شما توفیق دهد و توجهات امام زمان(عج) را نصیب حال ما و شما و همۀ شیعیان بفرماید.

 

 

نويسنده: